تبلیغات و اسپانسری

سفارش هرگونه تبلیغات و اسپانسری شما می تواند به روش های گوناگونی انجام پذیرد. شما می توانید با استفاده از انواع روش های مورد اشاره و یا با ترکیب آنها به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

* تبلیغات بنرها – به منظوربالا بردن کیفیت بارگزاری وبسایت و همچنین کسب تجربه بهتر در نزد بازدیدکننده استفاده از تبلیغات بنری در سایت مجله بسیار محدود می باشد به عنوان نمونه در صفحه اصلی تنها ۳ بنر در نظر گرفته شده است که قابل استفاده جهت نمایش آگهی می باشند که البته نمایش تبلیغات به صورت بنر در هنگام نمایش تک نوشته ها نیز بسته به نیاز سفارش دهنده قابل اضافه شدن می باشد. همانطور که در نمونه ها ملاحظه می نمایید بنرهای صفحه اصلی در سایت مجله در اندازه های پیشنهادی ۳۶۰*۳۰۰ و ۸۱۵*۹۰ و ۷۶۰*۹۰ پیکسل در نظر گرفته شده اند که البته سفارش بنر در اندازه های دیگر نیز قابل بررسی می باشد.

* رپوتاژ – آگهی شما با در نظر گرفتن نوع محتوا، محصول، خدمات و یا اهداف می تواند به صورت مطالب آموزشی، بررسی و مقایسه، اخبار و یا پیشنهادات ویژه در میان مطالب دیگر انتشار یابد که این نوع آگهی علاوه بر کیفیت انتقال مطالب بهتر به فرآیند برندسازی شما نیز کمک خواهد کرد. قابل توجه است که مطالبی که به صورت رپوتاژ آگهی منتشر می شوند بنا به سفارش می تواند امکان دریافت بازخوردها و نظرات را نیز داشته باشد. در این نوع آگهی در صورتی که شما کسب و کار آنلاین داشته باشید و یا وبسایت خوبی برای معرفی کسب و کار آنلاین راه اندازی کرده باشید می توانید همچنین از بک لینک های ارائه شده در آگهی نیز بهره مند شوید.

* اسپانسری – در صورتی که قصد معرفی هر چه کامل تر و بلند مدت انواع آگهی های خود را دارید اسپانسری می تواند گزینه مناسب شما باشد. در روش اسپانسری شما می توانید با انتشار مطالب در دوره های زمانی بلند مدت تر تاثیر عمیق تری بر روی مخاطبان خود داشته باشید و نتیجه مطمئن تری را بدست بیاورید.

برای انجام سفارش آگهی می توانید از قسمت تماس استفاده نمایید.